یکشنبه 1400/06/21 - 13:58
حسین قاسمی
hoseinghasemi
 انالله و انا الیه راجعون

پیام تسلیت رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در پی در گذشت مدیر جهادگر «سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی»

اینجانب ضمن ابراز تاسف به مناسبت عروج آسمانی و از دست دادن این مدیر جهادی از خداوند منان برای خانواده، نزدیکان،همکاران و سایر بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسئلت و برای همکاران پر تلاش و صدیق آن مرحوم آرزوی توفیق و ادامه راه آن مجاهد خستگی ناپذیر را آرزو می کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، در پی درگذشت مدیر جهادی"سرهنگ پاسدار کامران" هزارخانی پیام تسلیت صادرنمودند:

"بسمه تعالی"

"انا لله و انا الیه راجعون"

درگذشت برادر جهادگر، سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) را به جامعه سپاه و بسیج، جهادگران و مردم شریف استان کرمانشاه تسلیت عرض می نمایم.

چندین سال مسئولیت ایشان در این نهاد انقلابی، تلاش و زحمات شبانه روزی،جهاد بی وقفه برای خدمت به مناطق محروم و روستایی استان کرمانشاه ازاقدامات شایسته و خدا پسندانه این مجاهد الهی بود.

یاد و خاطره مجاهدت ها و تلاش های خستگی ناپذیر ایشان را همیشه در قلب خود نگاه خواهم داشت.

اینجانب ضمن ابراز تاسف به مناسبت عروج آسمانی و از دست دادن این مدیر جهادی از خداوند منان برای خانواده، نزدیکان، همکاران و سایر بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسئلت و برای همکاران پر تلاش و صدیق آن مرحوم و جامعه جهادی استان کرمانشاه آرزوی توفیق و ادامه راه آن مجاهد خستگی ناپذیر را آرزو می کنم. 

سرتیپ دوم پاسدارمحمد زهرایی

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)