یکشنبه 1400/06/21 - 09:31
حسین قاسمی
hoseinghasemi
در ارومیه؛

افتتاح سومین مرکز واکسیناسیون ارومیه با حضور سردار زهرایی

6 مرکز واکسیناسیون مشترک با دانشگاه علوم پزشکی و 14 مرکز واکسیناسیون مستقل راه اندازی کرده‌ایم، که همین ها نیز زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی در حال فعالیت هستند و خوشبختانه به واسطه ایجاد این ظرفیت، موضوع واکسیناسیون تسریع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سردار محمد زهرایی امروز در آئین بازدید از مرکز واکسیناسیون ثابت شهید نظری ارومیه که با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سرهنگ رحمانی انجام شد، اظهار کرد: 6 مرکز واکسیناسیون مشترک با دانشگاه علوم پزشکی و 14 مرکز واکسیناسیون مستقل راه اندازی کرده‌ایم، که همین ها نیز زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی در حال فعالیت هستند و خوشبختانه به واسطه ایجاد این ظرفیت، موضوع واکسیناسیون تسریع شده است.

وی گفت: برخی از خانواد‌ه‌ها در اثر شیوع ویروس کرونا از نظر معیشتی دچار مشکل شده‌اند و زیرپوشش کمیته امداد نیستند، که این قشر در کانون فعالیت تیم‌های حمایتی قرار گرفته‌اند و با توزیع بسته معیشتی، اقلام دارویی، اکسیژن‌ساز و ... به آنها کمک می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن اشاره به اینکه در حوزه پیشگیری نیز وارد عمل شده‌ایم، گفت: برای تحقق این موضوع برای تولید و توزیع ماسک، کنترل مبادی ورودی شهرها، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به دولت کمک می‌کنیم.

این مسئول اضافه کرد: در این مدت برای خانواده‌هایی که در اثر شیوع کرونا مشکل پیدا کرده‌اند، 28 هزار فرصت شغلی با مشارکت نواحی و پایگاه‌های مقاومت بسیج ایجاد کرده‌ایم.

زهرایی با بیان اینکه بسیج به واسطه برخورداری از طول و عرض وسیع بیشترین شبکه مویرگی را در جامعه دارد و می‌تواند با همراهی مردم به خود مردم خدمت کند، برای پایان بحران ناشی از کرونا ابراز امیدواری کرد.

وی گفت: امیدوار هستیم، سرمایه اجتماعی عظیمی که با شیوع کرونا به منصه ظهور رسید، همچنان حفظ شده و بعد از پایان کرونا در عرصه‌ها دیگر به کار گرفته شود.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)