دوشنبه 1400/05/25 - 11:42
حسین قاسمی
hoseinghasemi

آمادگی 42 هزار گروه جهادی برای تکرار حماسه آفرینی دوباره در مبارزه با کرونا

بسم الله الرحمن الرحیم/در ماه‌ها‌ی اول و در اوایل کار، نیروهای مسلح به جد وارد شدند، چه ارتش، چه سپاه و کارهای مهمّی انجام دادند، بسیج حضور خیلی خوب و قوی‌ای داشت. به نظر من الان هم بایستی در این زمینه اگرچه الان هم مشغولند، کارهایی انجام میدهند، اما بایستی هر چه میتوانند توانشان را در این مسئله مصرف کنند، به کمک مردم بیایند. «بخشی از پیام تلویزیونی رهبر انقلاب درتاریخ ۱۴۰۰/۵/۲۰»

به گزارش پایگاه اطللاع رسانی بسیج سازندگی؛

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) 
رسالت گروه های جهادی، خدمت بی منت به هموطنان عزیزمان در سراسر جغرافیای ایران اسلامیست و آحاد جهادگران کشورمان درکنارفعالیت های سالیانه خودافتخار خادمی مردم عزیز را طی یک و نیم سال اخیر در مقابله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا داشته اند. حضور جهادگران در طرح شهید سلیمانی در تیم های مراقبتی، نظارتی و حمایتی با پایش افراد از درب منازل و شناسایی بیماران ناقل کرونا و کمک به درمان این عزیزان، همیاری و خدمت جهادگران در خط مقدم مبارزه با کرونا دوشادوش کادر درمان خدوم و ایثارگر در بیمارستان های سطح کشور در قالب طرح "همیار بیمار"؛  فعالیت جهادی و جهادگران خواهر و برادر در تغسیل و تدفین اموات کرونایی، تنها گوشه ای از زحمات شبانه روزی جهادگران عزیز را نشان میدهد.
هم اکنون نیز گروه های جهادی در جای جای کشور پهناور ایران زمین مشغول خدمت رسانی به بیماران کرونایی و خانواده های ایشان در عرصه های مختلف مانند اهدای بسته های معیشتی، تهیه ملزومات بیماران و سالمندان، کمک به کادر زحمت کش درمانی و کمک های مالی و معنوی به اصناف آسیب دیده از کرونا و... می باشند.
اینک با صدور فرمان مجدد رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) مبنی بر شدت بخشیدن به این امور و ریشه کنی سریعتر این ویروس منحوس از سطح جامعه؛ مجمع جهادگران کشور به نمایندگی از ۴۲۰۰۰ گروه جهادی در سطح کشور، اعلام می دارد؛ در ادامه روند امورات گذشته؛ آمادگی کامل دارند در هماهنگی کامل با مجموعه های پزشکی درمانی وستادکرونا جهت مقابله باویروس توسعه یافته کرونا.
امید است ان شاءالله؛ با اتفاق نظر، همدلی، هماهنگی، هم افزایی و البته اقدام عملی و میدانی همه مسئولین دولتی،گروههای جهادی، نهادهای حمایتی، تشکل های مردمی، وخیرین بتوانیم مشکلات و آلام خانواده های درگیر با بیماری و آسیب دیدگان ناشی از کرونا مرتفع و درآینده نزدیک شاهدخشکاندن ریشه این ویروس منحوس باشیم.

و السّلام علی مَن يَخدِمُ الحقَّ لذاتِ الحق
مجمع جهادگران کشور
۲۳ مرداد ۱۴۰۰

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)