سه شنبه 1400/04/29 - 11:31 semnan-admin

هدف سند راهبردی بسیج، تحقق دولت اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در دیدار جمعی از بسیجیان گفت: بسیج خود را جزو بیانیه گام دوم انقلاب می داند زیرا این شجره طیبه از نهاد مردم است و در بینایه گام دوم مردم  عضو مهم و اصلی این بیانیه هستند.

وی افزود: سند راهبردی اعتلای 10 ساله بسیج تدوین شده است و به تایید رهبری رسیده و در آن تحول  و رویکرد تحولی در بسیج اتخاذ شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: تحقق دولت اسلامی جزو اولویت های رهبری است زیرا دولت اسلامی پیش زمینه ایجاد جامعه اسلامی است که در آن مردم سالاری دینی به طور کامل محقق می شود.

سردار سلیمانی تصریح کرد: موفقیت پایگاه های بسیج در گرو مشارکت مردم محله ها در امورات محله است و مساجد و پایگاه ها ظرفیتی عظیم و بی نهایت دارند که باید از آنها استفاده شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: قسمت مهمی از سند راهبردی بسیج به موضوع تربیت اختصاص یافته و لذا پیاده سازی آن نیازمند مشارکت مردم است.

وی افزود: بسیج همیشه در همه زمینه ها موفق عمل کرده است و در گام دوم انقلاب باید به دنبال موفقیت های بیشتر و مهم تر هستیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)