سه شنبه 1400/04/29 - 11:14 semnan-admin

بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از دو محله اسلامی در سمنان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در بازدید از محله اسلامی قرارگاه شهید شاطری از نزدیک با فعالیت های این محله اسلامی آشنا شد.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در حاشیه این بازدید گفت: الگوی محله اسلامی شهید دانشگر باید تکثیر شود و از این الگو برای کل کشور استفاده شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: شهدای شاخص های مسیر ما هستند و همه ی ما باید تلاش کنبم تا زندگیمان را شبیه به شهدا کنیم.

سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در این بازدید گفت: دشمنان کشور ما به دنبال جدا کردن مردم از نظام هستند و بسیج بدنه مردمی نظام است و کاری که بسیجیان رقم می زنند باعث ایجاد امید در جامعه شده است.

وی افزود: بسیجیان امروز در همه ی عرصه ها به بهترین نحو به مردم خدمت می کنند و به برکت بسیج امروز توطئه های دشمنان علیه مردم ما خنثی شده است.

سپس رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از محله اسلامی قرارگاه شهید شاطری بازدید کرد و در این بازدید از نزدیک با فعالیت های کارگاه تولیدی خیاطی آشنا شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.