شنبه 1399/09/08 - 17:54 hoseinghasemi
بیانیه جهادگران بسیجی در پی شهادت شهید والامقام فخری زاده

ده ها و صدها هسته گروه جهادی بنام شهید محسن فخری زاده در جبهه جهانی مستضعفین راه اندازی خواهد شد و ریشه صهیونیزم را برخواهد کَند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازندگی؛ جهادگران گروه های جهادی در پی شهادت شهید دکتر محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کردند. 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

《بسم الرحمن الرحیم》

خبر شهادت مظلومانه دانشمند برجسته و عالیقدر رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع (سپند) و یکی از چهره های راهبردی صنعت هسته‌ای و حوزه نظامی کشور جناب آقای دکتر محسن فخری زاده در سالروز ترور ناجوانمردانه نابغه هسته‌ای کشور شهید دکتر مجید شهریاری قلوب ملت مسلمان ما را بیش از پیش جریحه‌دار نموده و ایران اسلامی بار دیگر در سوگ یکی از فرزندان عزیز خود نشسته است.

بار دیگر شاهد بودیم همان تروریست های فرودگاه بغداد و بلوار آبسرد دماوند و هدف آنها، برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ تغییری نکرده است. 

 بدیهی است که حداقل انتظار  از دستگاه دیپلماسی و نهادهای ارشد نظامی و امنیتی کشور ارائه پاسخی درخور و متناسب به این ترور و جنایت آشکار بین المللی است.

 روحیه و مدیریت جهادی این شهید عزیز و استمرار خالصانه خدمات بی شمار در حوزه های هسته ای و دفاعی بر کسی پوشیده نیست و جهادگران جوان کشور برای ادامه راه این شهید سعید تلاش خواهند کرد. 

بی شک در کمترین زمان ممکن ده ها و صدها هسته گروه جهادی بنام شهید محسن فخری زاده راه اندازی خواهد شد و نام و منش این شهید در سراسر کشور با عضویت مردم اقصی نقاط کشور در این گروه های جهادی، روزافزون به ولی نعمتان انقلاب خدمت خواهند کرد. 
به زودی این هسته گروه جهادی که به نام شهید محسن فخری زاده مزین خواهد شد؛ در جبهه جهانی مستضعفین خواهد روئید و دمار از استکبار  در میآورد و ریشه صهیونیزم را برخواهد کَند.

مجمع جهادگران از طرف خیل عظیم جهادگران این حادثه تأسف‌بار را به ساحت مقدس امام زمان ارواحنا فدا، رهبر معظم انقلاب و ملت مسلمان و انقلابی ایران تبریک و تسلیت عرض کرده و برای آن شهید عزیز علو درجات و برای خانواده آن فقید سعید صبر جزیل از درگاه خداوند مسئلت می نماید.