شنبه, 08/24/1399 - 12:18 hoseinghasemi
جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور:

راه اندازی نهضت ملی کمک مومنانه در سراسر کشور

دکترحمیدرضا اله بداشتی جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: خدمت به مردم مهم ترین رویکرد بسیج و گروه های جهادی است، با مشارکت ویژه گروه های جهادی نهضت ملی کمک های مومنانه در سراسر کشور راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، «حمیدرضا اله بداشتی» در روز چهارشنبه مورخ 99/8/21 در جلسه هم اندیشی تسهیل گران صندوق های قرض الحسنه و مجمع جهادگران بسیج سازندگی استان لرستان، اظهار داشت: خدمت به مردم و محرومیت زدایی مهم ترین هدف و رویکرد گروه های جهادی بسیج سازندگی است.

جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات مردم توفیق الهی است، افزود: تلاش برای تقویت تولید و جهش تولید مهم ترین گام در رفع مشکلاتی چون اشتغال و اقتصاد مردم است. وی با بیان اینکه امروز مردم درگیر مشکل بیماری، معیشت و مسائل اقتصادی هستند و در این زمینه ها دچار تشویش شده اند، گفت: همراهی بسیج، جهادگران و خیران برای گذر از این پیچ تاریخی ضروری است.

اله بداشتی افزود: در این راستا لازم است گروه های جهادی روحیه مطالبه گری داشته و برای رفع مشکلات مردم، حمایت خیران و مشارکت مسئولان را جلب کنند. وی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور جهادگران و نیروهای انقلابی در میدان مبارزه با کرونا، خاطرنشان کرد: در لبیک به ندای رهبری رزمایش بزرگ کمک مومنانه ‌را تا ریشه‌کنی ‌کامل ‌کرونا و فقر ادامه خواهیم داد‌.

دکتر اله بداشتی بیان کرد: با مشارکت ویژه گروه های جهادی نهضت ملی کمک های مومنانه در سراسر کشور راه اندازی شد. وی افزود: 54 هزار پایگاه مقاومت خواهر و برادر در سراسر کشور در رزمایش‌های کمک مومنانه ورود پیدا کرده‌اند که هر پایگاه با داشتن تفکر استراتژیک و عملیاتی جزئی به مثابه کل است و می‌تواند آتش به اختیار عمل کند.

سرهنگ اله بداشتی اظهار کرد: این پایگاه‌ها نیازمندان و خیرین را شناسایی و از سیستم‌های خدمت‌رسانی چهره به چهره با مردم استفاده کرده، از طرفی نیز کمک‌های مردمی را عادلانه و هدفمند بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا بر محور کمک نهضت مومنانه توزیع می‌کنند. جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: تهیه بسته‌های معیشتی و بهداشتی و جهیزیه برای نوعروسان، کمک به آزادسازی زندانیان و تدارک طعام نمونه‌هایی از خدمات مردمی در مراحل اول و دوم کمک مومنان نهضت ملی کمک های مومنانه است.