شنبه, 05/11/1399 - 08:31 hoseinghasemi
با حضور خانواده ایثارگران جهادی برگزار شد

افتتاح ۲۴۲۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی همزمان با 11 مرداد سالروز صدور فرمان 9 بندی مقام معطم رهبری با همکاری گروهای جهادی و بسیج سازندگی

با حضور خانواده ایثارگران جهادی و تعدادی از فرماندهان سپاه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیش از ۲۴۲۰ پروژه در سراسر کشور که به دست گروه‌های جهادی ساخته شده بود، بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی: سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دومین یادواره شهدای جهادگر آسمانی که امشب در سالن همایش شهید رشادی سپاه محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: در شروع دهه امامت اعیاد خجسته را به همه دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) تبریک عرض می‌کنم.

وی با انتقاد از انحلال جهاد سازندگی ادامه داد: با آنکه با کج سلیقگی‌هایی جهاد سازندگی را منحل و در سازمان‌های دیگری ادغام کردند اما خوشبختانه شاهد شکل‌گیری سازمان بسیج سازندگی بودیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در همه صحنه‌ها انقلاب اسلامی غیرمقایسه با دوران دیگر عمل کرده است، ادامه داد: خداروشکر که برآیند سال‌های انقلاب اسلامی آن است که مردم به تکالیف خود با شروطی که خداوند متعال خواسته است عمل کرده‌اند تا باعث عملی شدن وعده الهی شود و تخلفی در آن صورت نگیرد.

سردار فدوی با اشاره به مقام شامخ شهدای جهادگر افزود: وقتی به عکس شهدای مدافع حرم، سلامت، دفاع مقدس و هسته‌ای نگاه می‌کنیم نمی‌توانیم تشخیص دهیم که این شهید والا مقام شهید کدام عرصه است.

وی با اشاره به کمک و مدد شهدای عرصه جهادی به تکمیل پروژه های عمرانی ابراز امیدواری کرد: انشاءالله حسب دستوری که مقام معظم رهبری به بنیاد شهید داده‌اند مراحل شهید به حساب آوردن شهدای عرصه جهاد تسریع شود.

در این مراسم به مناسبت اولین سالگرد پیام رهبر انقلاب به گروه های جهادی، بیانیه گروه‌های جهادی برای میثاق با منویات مقام معظم رهبری نیز خوانده شد.

در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدای جهادگر تجلیل به عمل آمد همچنین بیش از ۲۴۲۰ پروژه در سراسر کشور که به دست گروه‌های جهادی ساخته شده بود، افتتاح شد.

دومین یادواره ملی شهدای حرکت‌های جهادی و آئین افتتاح ۲۴۲۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی، بصورت ویدئو کنفرانسی در سراسر کشور، با حضور سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران، سردار فدوی جانشین سپاه پاسداران، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ و حجت الاسلام سید رضا تقوی، روح الله ایزدخواه، محسن روح الامین و اقبال شاکری نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در محل سالن همایش شهید رشادی سپاه محمدرسول الله( ص) تهران بزرگ برگزار شد.