سه شنبه, 03/13/1399 - 12:31 sazandegi

رفع مشکل غیزانیه اهواز با ورود بسیج سازندگی خوزستان

مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان گفت: گروه‌های جهادی در راستای حل مشکل بی‌آبی در روستاهای غیزانیه اهواز ورود پیدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سرهنگ زبیدی بعد از ظهر چهارشنبه درباره اقدامات بسیج سازندگی در خصوص مشکلات کمبود آب روستاهای غیزانیه اهواز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اقدامات مختلفی در راستای آب‌رسانی به روستاهای غیزانیه توسط بسیج سازندگی صورت گرفته است که از جمله آن می‌توان به تفاهم‌نامه‌ای بین بسیج سازندگی و آبفای روستایی اشاره کرد.

وی افزود: طبق این برنامه‌ریزی در شبکه‌های داخلی روستاها اعتباراتی از مرکز پیگیری و مصوب شده و برنامه‌های آن در حال انجام است.

مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان بیان کرد: گروه‌های جهادی ما در زمینه آب‌رسانی سیار از ابتدای این مشکلی ورود پیدا کرده است و مقرر شده این کار برای روستاهای فاقد خط انتقال و شبکه آب‌رسانی نیز انجام شود.

زبیدی عنوان کرد: حوزه شهید تند گویا چندین سالی است که تانکر آب در اختیار آبفا روستایی قرار داده و آب‌رسانی سیار گروه جهادی دست حاج قاسم سلیمانی در حال آب‌رسانی به مسلمیه و تعدادی روستای دیگر و همچنین کمک‌های معیشتی است.

وی تصریح کرد: اکنون همه در تلاش هستند تا این مشکل را برطرف کنند.