چهارشنبه, 02/31/1399 - 09:53 sazandegi

افتتاح مسکن‌ های روستایی ساخت بسیج سازندگی

۱۶مسکن روستایی از جمله پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی در در شهرستان زرندیه با اعتبار بیش از ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بطور نمادین ۳ مسکن از این ۱۶ مسکن در روستا‌های صدر آباد، حکیم آباد و تقلید آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه مراسم افتتاح گفت: در کنار رزمایش مومنانه پروژه‌هایی هم داشتیم که باید تحویل می شد که شامل ۳۵۰ پروژه در شهرستان زرندیه می‌شود.

سردار کریمی افزود: این پروژه‌ها به همت عزیزان بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی در زمینه‌های مختلف مثل آب و لایروبی قنات و مسکن و سایر کارهائی مورد نیاز مردم انجام شده است.

او گفت: امروز توفیق پیدا کردیم سه واحد از ۱۶ واحدی که در شهرستان قول داده شده بود تحویل شود و طبق قول به اتمام رسیده است را افتتاح کنیم که با حضور امام جمعه محترم و سایر مسئولان شهرستان زرندیه خدمت عزیزان رسیدیم هم تبریک گفتیم هم از مسکن‌هایی که تکمیل شده بود کلید سه واحد به عنوان نمادین تحویل عزیزان مالک شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.