شنبه, 02/27/1399 - 11:13 sazandegi

رئیس بسیج سازندگی کشور در کرج: جامعه قدردان و مرهون زحمات جهادگران بسیجی است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به تلاش کادر درمانی برای مقابله با کرونا گفت: جامعه قدردان و مرهون زحمات جهادگران بسیجی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ، سرهنگ پاسدار محمد زهرایی شامگاه جمعه در دیدار با خانواده شهید خدمت استان البرز مصطفی پیران که با حضور  رفیعی رئیس بسیج دانشجویی استان البرز انجام شد با تسلیت شهادت این جوان بسیجی اظهار داشت: بسیج سازندگی از ابتدای شیوع کرونا در کنار مردم بوده است و این حضور و همراهی تا ریشه کنی کرونا ادامه دارد.

وی با اشاره به تلاش مدافعان سلامت برای مقابله با کرونا افزود: مدافعان سلامت برای ریشه کنی و مقابله با کرونا زحمات زیادی متقبل شدند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه جامعه زحمات کادر درمانی را فراموش نمی‌کند بیان کرد: جامعه قدردان و مرهون زحمات جهادگران بسیجی در عرصه سلامت و امنیت است.

در این دیدار پدر شهید مدافع سلامت مصطفی پیران اظهار داشت: درخت انقلاب از خون مصطفی‌های شهیدی سیراب شده است و نام مصطفی‌ها با نام انقلاب عجین شده است.

وی افزود: مصطفی روز قبل از شهادت برای تغسیل اموات که بر اثر کرونا فوت شده بودند داوطلب و آموزش‌های لازم را دیده بود.

پدر شهید مدافع سلامت پیران با بیان اینکه وی روزها به طرح غربالگری و تب سنجی در ایستگاه‌های بازرسی مشغول بود گفت: مصطفی شب‌ها به ضدعفونی کردن اماکن و خیابان‌ها و کوچه‌ها مشغول بود و فعالیت جهادی انجام می‌داد و ما او را در خانه کمتر می‌دیدیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.