.امیر
میانگین امتیاز داده شده: -

به نام خدا، انتخاب اصلح.
بزرگترین وظیفه انسان آگاهی و اختیار است.
در اثر آگاهی افکار انسان در مسیر صحیح قرار می گیرد.
سپس بزرگترین قدرت انسان که (حق انتخاب) اوست، بطور صحیح انجام می‌شود، و انسان به موفقیت، کامیابی و شکوفایی رسیده و تاثیر مثبت در زندگی خود، اطرافیان و هم محیط اطراف خود می‌گذارد.
قوانین مملکت توسط نمایندگانی که از شهرهای مختلف توسط مردم انتخاب می‌شوند، جهت برقراری عدالت و قسط وضع شده و پس از بررسی و تایید اکثریت نمایندگان، بصورت قانون لازم الاجرا می‌شود.
یعنی همه امور مملکت، از قوه مجریه که دولت باشد، تا قوه قضائیه همه در اختیار قوانین و اجرای صحیح آن قرار می‌گیرند، یعنی مجلس و قوانین آن.
یعنی یک مردم سالاری به تمام معنی.
بنابراين مجلس و نمایندگان مردم در مجلس در کشور قدرت اول، و قوانین تصویب شده توسط آنها حرف اول را می‌زند.
برای انتخاب این نمایندگان، مردم کسانی را انتخاب می‌کنند که با سواد و آگاه به مسائل روز و آشنا به شناخت روحیه و اخلاقیات انسان بوده و این نمایندگان، در جهت شکوفایی استعدادهای انسان وهمچنین محدود وصفر کردن خلقیات پست انسانی که باعث فساد و مخل آزادی دیگران میباشد، به تدوین قوانین می‌پردازند.
لذا در سال‌های اخیر در کشور ما ایران
مردم دید دیگری در انتخاب نمایندگان محل زندگی خود دارند.
بجای انتخاب نماینده گان امین، اصلح و سالم که بتوانند با طرح و تصویب قوانین محکم جلوی فساد، راند خواری، حتی قوانین ذلت باری که از طرف دولت های حاکم مطرح می‌شود را بگیرند.
بعضی ها فکر می کنند که با انتخاب نماینده صحیح، وضع جاده، بيمارستان، مدرسه و دیگر امکانات محل اقامت آنها توسط نماینده انتخابی آنها صورت می‌گیرد.
و خیلی ها گول وعده وعید های کذب کاندیداها را می‌خورند.
و بعضی ها هم اخفال بریز و بپاش های نمایندگان محل زندگی خود میشوند.
و بدین ترتیب بزرگترین نهاد تصمیم گیری مملکت در دست افراد فاقد صلاحیت، تقی زاده مسلک ها ، فاسیدین ، راند خواران و کسانی قرار می گیرد که فقط منافع خود را در نظر گرفته و چشم خود را روی معاهده های ذلت بار ، گوناگون از قبیل برجام، سند ۲۰۳۰، FATF, و..... و کوتاهی وزرای انتخابی رئیس جمهور وقت، و تمام ناکارآمدی های او می‌بندند، و دود تمام این ناکارآمدی ها توی چشم همه می رود.
مجلسی پدید می‌آید که بجای وکیل مردم بودن، وکیل الدولة از کار در می آید، و مثلا امروز ١٢۰ نماینده تصمیم می‌گیرند که فلان وزیر بی کفایت و یا آقای رئیس جمهور را بابت تمام خلافکاری ها ودروغهایش استیضاح کنند.
لیکن فردای آن روز (بنا بر اتفاقاتی که در پشت پرده رخ می دهد)، هنگام تحویل نامه استیضاح به رئیس مجلس جهت فراخواندن وزرای خلافکار و افراد مورد استیضاح، به جای ١٠۰ یا ١٢٠ نماینده معترض فقط ۵ نماینده می‌ماند که عملا موضوع استیضاح منتفی شده و وزراء و اشخاص خاطی با عزمی جزم تر به مفاسد خود ادامه داده و وضع همین می‌شود که ملاحظه می فرمایید.
١-کم شدن ارزش پول ملی و گران شدن سکه (که بطور کامل باید از خرید و فروش سکه در این سطح کلان جلوگیری شود).
٢-گران شدن قیمت ارز های خارجی
٣-تورم و گرانی فراگیر.
۴-کمبود و گرانی مسکن.
۵-بیکاری و نبود کار.
۶-ورود کالاهای قاچاق و صادر کردن کالاهای مایحتاج داخل کشور ..
٧-ورود سنگ پا و لوازم آرایشی با ارز ۴٢٠٠ دولتی.
٨-دست روی دست گذاشتن دولت ضعیف، تقی زاده مسلک، در تشکیل تیم اقتصادی قوی و توجه نکردن به فرمایشات رهبری و دیگر آیات اعظام .
و صد ها پیامد دیگر...
لذا برای تحقق و " اجرای گام دوم " باید تغییرات اساسی صورت گرفته ، و تمام ارگانهای مردمی و انقلابی آموزشهایی جهت آگاهی مردم در رسانه‌های عمومی صورت گیرد تا اصلحین، جوانان متعهد، خدا شناش و معتقد به اصول اخلاقی بعنوان نمایندگان واقعی وارد مجلس بشوند.
یک نکته قابل توجه اینکه در کشورهای بنام و عدالت خواه برای برقراری قسط این قانون را که " شاغلین دولت، نمایندگان مجلس، نمایندگان شوراها، وزرا، رئیس دولت و کارکنان دولت به هیج وجه حق داشتن شغل دوم را نداشته، و نامبردگان نیز نمیتوانند دو ملیتی و دو پاسپورتی باشند. و خلاف این قانون جرم و پیگرد قانونی دارد همواره‌ مطرح بوده ، و بدینوسیله جلوی خیلی از فساد ها وخلافها گرفته می‌شود.

لذا پیشنهاد میشود که بسیج سازندگی و مسولین محترم آن با درایت ، رسد کردن اشخاص معتقد، متحد، جوان، با سود ، لیست نمایندگان اصلح را در سر فرصت، برای معرفی‌ مردم در سراسر کشور تهیه کرده تا از ورود افراد تقی‌ زاده مسلک ، در مجلس جلوگیری شود.

تا به لطف خداوند، مجلسی قوی، متحد، پاک از هر گونه راند خواری ،و نمونه در عدالت و قسط داشته باشیم.

الهی به امید تو.

امیر

تازه ها